Слухати

Шведський суд залишив у силі ухвалу про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу, - Газпром

28 червня 2018 - 18:46
Апеляційний суд залишив у силі своє рішення від 13 червня
Шведський суд залишив у силі ухвалу про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу, - Газпром / Новини на Громадському радіо

Апеляційний суд округу Свеа у Швеції, який раніше призупинив дію виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі про транзит газу, відмовив Нафтогазу у відновленні виконання рішення.

Про це повідомляє прес-служба російського Газпрому.

 «Ці обставини посилюють позицію «Газпрому» під час оскарження спроб «Нафтогазу України» примусово виконати згадане рішення різних справах», — зазначили у Газпромі.

Нагадаємо, 13 червня Апеляційний суд округу Свеа задовольнив клопотання ПАТ «Газпром» і виніс наказ про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору між «Газпромом» і «Нафтогазом» в рамках контракту на транзит газу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+