Слухати

У Донецьку бойовики закрили мечеть аль-Амаль

28 червня 2018 - 08:17
Бойовики вилучили молитовники та зібрали на допит імама
У Донецьку бойовики закрили мечеть аль-Амаль / Новини на Громадському радіо

В середу бойовики угрупування «ДНР» провели обшук в мечеті аль-Амаль Калінінського району міста Донецька, вилучили молитовники та іншу релігійну літературу, опечатали приміщення, а потім зібрали на допит імама та прихожан мечеті.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Ігор Козловський.

«Ці переслідування мусульман, що розпочалися в ОРДО, є ганебним порушенням прав і свобод віруючих. Ми продовжуємо спостерігати за розвитком подій», — написав Козловський.

Він нагадав, що на окупованій території українського Донбасу продовжуються переслідування на релігійному грунті.

«Вже давно потерпають від переслідувань та репресій християни різних конфесій, а багато хто з християнських служителів пройшов через жахи підвалів та інших незаконних місць утримання невинних людей», — написав він.

На сайті так званого «міністерства державної безпеки» «ДНР» бойовики заявляють, що закрили мечеть, бо в ній знаходились екстремістські організації.

Нагадаємо, Ігоря Козловського, в числі 74 заручників, звільнили 27 грудня. Він був в полоні донецьких бойовиків з січня 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+