Слухати

У ПАРЄ прийняли резолюцію щодо українських політичних в‘язнів у РФ

28 червня 2018 - 13:30
Резолюція має посилити тиск на Росію
У ПАРЄ прийняли резолюцію щодо українських політичних в‘язнів у РФ / Новини на Громадському радіо

Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію щодо українських громадян — політичних в‘язнів РФ. «За» проголосували 77 парламентарів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Ірина Геращенко.

Парламентська асамблея Ради Європи закликає Росію «невідкладно» звільнити всіх українських політв’язнів і поважати їхні права, включно із забороною тортур та негуманним та принижуючим людську гідність поводженням.

Також ПАРЄ вимагає утриматися від примусового харчування засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова або будь-якого іншого ув’язненого, крім випадків необхідності медичного втручання, щоб врятувати життя. Крім того, Асамблея закликає Росію допустити до українців незалежних спостерігачів

«Всі наші резолюції, всі зусилля посилюють відповідальність РФ, формують доказову базу для міжнародних судів, всі ці резолюції — важливий фактор для наших юристів і дипломатів, які готують позови проти РФ щодо катувань українців, які вже захищають Україну і українців в міжнародних судах у справах проти Росії», — написала Геращенко.

Нагадаємо, уповноважену з прав людини в Україні Людмилу Денісову сьогодні не пустили відвідати Олега Сенцова у колонії в Лабитнангі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+