Слухати

У США Парубій закликав запровадити санкції проти компаній, які будують  «Північний потік-2» / Новини на Громадському радіо

У США Парубій закликав запровадити санкції проти компаній, які будують «Північний потік-2»

28 червня 2018 - 18:26
Парубій говорив про загрозу від будівництва Російською Федерацією газопроводу

Голова Верховної ради України Андрій Парубій закликав спікера Палати представників Пола Раяна запровадити санкції проти всіх компаній, які беруть участь у будівництві «Північний потік-2», а американський бізнес — взяти участь у модернізації української газо-транспортної системи. 

Про це повідомляє прес-служба Верховної ради України.

Парубій спільно з головами Парламентів Грузії, Молдови, Литви та віце-спікером Сенату Польщі провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США Полом Раяном.

Головним питанням зустрічі Парубій визначив загрозу від будівництва Російською Федерацією газопроводу «Північний потік - 2». За його словами, «багато експертів у безпековій сфері вважають, що саме газотранспортна система України була і залишається важливим стримуючим фактором від прямого повномасштабного військового вторгнення Росії».

Парубій зазначив, що  «Північний потік - 2» - це не економічний, а агресивний гібридний проект Росії у бізнес-камуфляжі. 

Нагадаємо, 31 січня Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила будівництво. Фінляндія та Швеція згодом також дозволили будівництво цього газопроводу у своїх економічних зонах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+