Слухати

Російська колонія прийняла заяву Денісової щодо відвідання Сенцова

28 червня 2018 - 15:31
Українська уповноважена пробула під колонією в Росії близько 8 годин

У колонії Російської Федерації «Білий ведмідь» прийняли заяву від української уповноваженої з прав людини Людмили Денісової щодо відвідання режисера Олега Сенцова. 

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Людмила Денісова. 

«З 9-ї ранку намагаюся подати заяву в виправну колонію номер 8, де утримують Олега Сенцова. І лише о 17.02 вийшов черговий і прийняв заяву. На будь-які мої питання відповідає одне — я доповім керівництву», — написала вона. 

Нагадаємо, 28 червня до колонції «Білий відмідь» у Росії приїхали Людмила Денісова та Тетяна Москалькова. Речник російської омбудсмена Олексій Зловедов заявив, що уповноважена Людмила Денісова не узгоджувала з російською стороною відвідання ув’язненого Олега Сенцова.

Відтак Людмилі Денісовій не дали можливості зустрітися з Сенцовим, у час коли колонію відвідувала російська уповноважена.

Після закінчення візиту Москалькова виїжджала з воріт колонії, коли Денісова перегородила проїзд машині і попросила пояснень. Ніхто з машини до Денісової не вийшов.

Ув’язнений у Росії українець Олег Сенцов голодує в колонії 46-ий день.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+