Слухати

Брат Навального вийшов із в’язниці з надписом ПТН ПНХ (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Брат Навального вийшов із в'язниці з надписом ПТН ПНХ (ФОТО, ВІДЕО)

29 червня 2018 - 09:35
Навальний молодший був засуджений в кінці 2014 року до 3,5 року колонії у справі «Ів Роше»

Молодший брат російського опозиціонера Олексія Навального Олег, засуджений в кінці 2014 році до 3,5 років колонії у справі «Ів Роше», вийшов на свободу, повідомляє «Медуза».

На виході із колонії в Орловській області Олега Навального зустрів старший брат, Олексій Навальний, та журналісти. Олег Навальний вийшов із колонії в сорочці з надписом на спині «ПТН ПНХ».

В межах справи «Ів Роше» Олег Навальний звинувачувався в тому, що займаючи керівну посаду в «Пошті Росії», переконав компанію укласти завідомо невигідний договір про перевезення. Фігурантом справи був і Олексій Навальний, його суд засудив до умовного терміну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+