Слухати

Казахстанська журналістка Жанара Ахметова не може отримати статус біженки в Україні / Новини на Громадському радіо

Казахстанська журналістка Жанара Ахметова не може отримати статус біженки в Україні

29 червня 2018 - 22:29
Міграційна служба не бачить для Ахметової загроз у Казахстані

Казахстанська журналістка Жанара Ахметова судиться з Державною міграційною службою, оскільки не може отримати в Україні статусу політичної біженки. Про це вона розповіла в ефірі Громадського радіо.

«Зараз я у статусі здобувача статуса біженця. Ми з міграційною службою перебуваємо в судах. Міграційна служба не визнає моєї політичної діяльності та вважає, що за політичними мотивами мені не можна надати статус. Ми подали в суд і програли першу інстанцію. Міграційна служба, по-перше, не бачить для мене загроз у Казахстані, по-друге, не бачить політичних мотивів», — сказала Ахметова.

Читайте також: Казахстан вимагає екстрадиції журналістки Жанари Ахметової: політичної біженки чи шахрайки?

Нагадаємо, Жанара Ахметова прибула до України в березні 2017 року і звернулася до Державної міграційної служби за наданням статусу біженки.

21 жовтня її затримали в Києві та застосували запобіжний захід у вигляді екстрадиційного арешту. 22 листопада Ахметову звільнили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+