Слухати

Навпроти Кремля вивісили плакат на підтримку Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Навпроти Кремля вивісили плакат на підтримку Сенцова (ФОТО)

29 червня 2018 - 10:53
Палакат вивісили на Великому Москворецькому мосту

У Москві активісти і муніципальні депутати вивісили навпроти Кремля на Великому Москворецькому мосту плакат на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який утримується в російській в’язниці.

Про це в своєму Twitter повідомила депутат Тимирязевского округу Москви Юлія Галямін.

Нагадаємо, Олег Сенцов з 14 травня продовжує голодування з вимогою звільнити «всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ».

28 червня до колонції «Білий відмідь» приїхали українська та російська уповноважені з прав людини Людмила Денісова та Тетяна Москалькова. Речник російського омбудсмена Тетяни Москалькової Олексій Зловедов заявив, що україніська уповноважена Людмила Денісова не узгоджувала з російською стороною відвідування Сенцова. В результаті Денісову не впустили до бранця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+