Слухати

Трамп і Путін навряд про щось домовляться, - Огризко / Новини на Громадському радіо

Трамп і Путін навряд про щось домовляться, - Огризко

29 червня 2018 - 21:47
Кожен із них гратиме в свою гру, вважає екс-міністр закордонних справ

Зустріч президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна, яка запланована на 16 липня в Фінляндії, навряд принесе якісь результати. Таку думку в ефірі Громадського радіо висловив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«Кожен із них гратиме в свою гру і кожен матиме свій порядок денний. Це конкуренти, а не партнери. Тому вони намагатимуться або один одного переграти, або подати результати як власну перемогу», — вважає Огризко.

На його думку, обидва політики мають власну мотивацію для цієї зустрічі.

«Путіну це потрібно, бо його загнали в кут. Санкції посилюються. Путіну потрібно означили, мовляв, я сильних хлопець, зі мною Трамп на рівних спілкується, Росія — супердержава. Трамп потребує для внутрішнього користування певну байку, що він хоче з усіма дружити. От із Кімом поспілкувалися, тепер із Путіним», — сказав екс-міністр.

Трамп і Путін домовилися про зустріч 16 липня у столиці Фінляндії Гельсинкі. Востаннє президенти зустрічалися в листопаді 2017 року у В’єтнамі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+