Слухати

У Львові знищили меморіальну дошку Івану Франку / Новини на Громадському радіо

У Львові знищили меморіальну дошку Івану Франку

29 червня 2018 - 13:57
Невідомі знищили меморіальну дошку українському письменникові Івану Франку

На вулиці Соломії Крушельницької у Львові невідомі знищили меморіальну дошку українському письменникові Івану Франку, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зазначається, що меморіальну дошку Франку, знищену хуліганами, відновить місто.

«Львівська міська рада просить правоохоронні органи про оперативне розслідування цього хуліганства та покарання винних. ​Національну пам’ять формують такі люди, як наш великий Каменяр. Хулігани повинні бути покарані. Такі речі недопустимі. Усі ми засуджуємо такі акти вандалізму», — йдеться у повідомленні.

У цьому будинку Іван Франко жив протягом 18781879 років. Рішенням Львівської обласної ради № 393 від 22.12.1988 року цей будинок визнано пам’яткою архітектури місцевого значення (№ 1089).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+