Слухати

У США опублікували відео, на якому президент Рузвельт виступає стоячи (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У США опублікували відео, на якому президент Рузвельт виступає стоячи (ВІДЕО)

29 червня 2018 - 15:50
У 1921 році Рузвельт захворів на паралітичну форму поліомієліту

Музей президента США Франкліна Делано Рузвельта опублікував рідкісне відео, на якому американський лідер, який хворів на поліомієліт, виступає перед публікою стоячи, повідомляє CNN.

«В усьому світі є лише 30-40 секунд відео, на якому видно, як президент Рузвельт стоїть на ногах перед публікою. Це єдине відео, де президент виступає у Білому домі стоячи. У журналістів тоді було правило: вони не могли фотографувати Рузвельта, коли його переносили з авто на візок. Адміністрація усіма силами намагалась приховати хворобу президента, бо був страх, що люди не будуть вірити в нього, якщо знатимуть, що лідер паралізований.

У музеї ми сподіваємось, що публікація цього відео приведе до появи дискусії щодо того, як ми комунікуємо з людьми з особливими потребами. Важливо мати цю дискусію, бо його приклад доводить, що незважаючи на поліомієліт, він ніколи не зупинявся перед своїми амбіціями. Хочемо, щоб інші подумали: якщо він зміг, то і я зможу!», — розповів Пол Спароу, директор музею та бібліотеки Франкліна Делано Рузвельта.

Нагадаємо, що Франклін Рузвельт став президентом під час Великої депресії у березні 1933 року, почав економіку нових справ і реформу соціальних програм. Єдиний президент США, що був на посаді понад 2 терміни (4 терміни). Після початку Другої світової війни він запровадив програму ленд-лізу для підтримки військових союзників і підготував Атлантичну хартію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+