Слухати

Україна готова передати 23 росіян в обмін на 23 українців, - Денісова / Новини на Громадському радіо

Україна готова передати 23 росіян в обмін на 23 українців, - Денісова

29 червня 2018 - 15:33
Про це сказала українська уповноважена з прав людини на прес-конференії в Москві

Уповноважена з прав людини України Людмила Денісова заявила, що Україна готова передати Російській Федерації 23 засуджених росіянина в обмін на таку ж кількість українців з російських тюрем. 

Про це українська омбудсмен сказала на прес-конференції у Москві.

«Ми готові забрати утримуваних громадян по процедурі екстрадиції. І в екстрадиції нам відмовляє Російська Федерація. Ми прагнемо забрати їх через політичні домовленості. Ми готові передати РФ 23 росіянина, засуджених в Україні за підготовку терактів, шпигунства, бойові дії в обмін на 23 українці з російських тюрем», — сказала Людмила Денісова. 

Читайте також: Денісова звернеться до омбудсмена Ради Європи та в ООН щодо недопуску її до політв’язнів

Нагадаємо, 28 червня до колонції «Білий відмідь» у Росії приїхали омбудсмени Людмила Денісова та Тетяна Москалькова. Речник російської омбудсмена Олексій Зловедов заявив, що уповноважена Людмила Денісова не узгоджувала з російською стороною відвідання ув’язненого Олега Сенцова. Відтак Людмилі Денісовій не дали можливості зустрітися з Сенцовим, у час коли колонію відвідувала російська уповноважена. Після закінчення візиту Москалькова виїжджала з воріт колонії, коли Денісова перегородила проїзд машині і попросила пояснень. Ніхто з машини до Денісової не вийшов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+