Слухати

Австрійський суд дозволив в офіційних документах вказувати третю стать

30 червня 2018 - 14:20
У рішенні суд посилається на норми Європейської конвенції

Конституційний суд Австрії ухвалив рішення про те, що влада повинна дозволяти громадянам в офіційних документах вказувати третю стать. Йдеться про небінарних людей, які не вважають себе ні чоловіком, ні жінкою.

Як повідомляє суд, рішення ухвалили після позову від громадянина, який хотів позначити себе у документах як інтерсексуал.

У своєму рішенні австрійський суд посилається на норми Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ), яка гарантує повагу до приватного та сімейного життя, що також включає в себе захист сексуальної ідентичності.

У листопаді Конституційний суд Німеччини дозволив громадянам вказувати у документах третю стать.

Нагадаємо, 17 червня у Києві пройшов Марш рівності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+