Слухати

Британська оборонна компанія підписала договір з Австралією на $ 26 мільярдів  / Новини на Громадському радіо

Британська оборонна компанія підписала договір з Австралією на $ 26 мільярдів

30 червня 2018 - 16:35
BAE займатиметься дизайном австралійських фрегатів, а будуватиме кораблі австралійська державна компанія ASC Shipbuilding

Британська компанія, що спеціалізується в оборонній та аерокосмічній галузях BAE уклала договір з Австралією на 26 мільярдів доларів. Компанія планує збудувати військові фрегати, повідомляє CNN

Італійський конкурент Fincantieri запропонував 35 мільярдів за таке замовлення. Кораблі будуватиме австралійська державна компанія ASC Shipbuilding. Завдяки програмі у країні з’явиться 4000 робочих місць. Під час програми ASC частково контролюватиме BAE. У Сіднеї кажуть, що так компанія буде розуміти, що повністю відповідає за доставку фрегатів. 

Для BAE — це величезний контракт, пишуть у CNN. Минулого року компанії довелось звільнити 2000 працівників. Договір підписали на тлі виділення урядом Австралії 6 млрд доларів на розвідувальні дрони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+