Слухати

Працівниці луцького зоопарку виходили тигреня (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Працівниці луцького зоопарку виходили тигреня (ФОТО)

30 червня 2018 - 10:29
На третій день після появи новонародженого – тигриця припинила годувати

У луцькому зоопарку працівники виходили новонароджене тигреня, від якого відмовилася його мати, інформує 5 канал.

На третій день після появи новонародженого – тигриця припинила годувати.

Як повідомляється, нині тигреняті на ім’я Триша вже два місяці. Вона жвава і має добрий апетит.

«Якщо перші дві доби малеча тихенько спала, то вже на третю добу вона, вочевидь, перестала її годувати. І вона, звичайно, кричала маленька, привертала до себе увагу і це був одним із показників, що вона її перестала годувати. Тому треба було рятувати ситуацію», – згадує директор Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

Нині за Тришею доглядають четверо працівників звіринця. На ніч тварину по черзі забирають додому, бо і вночі її треба годувати.

За добу тигреня споживає до 300 мілілітрів молока. Крім того, годують тварину свіжими перепелиними яйцями, рибою та м’ясом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+