Слухати

У центрі Києва проходить акція на підтримку Сенцова та інших політв’язнів (ВІДЕО, ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У центрі Києва проходить акція на підтримку Сенцова та інших політв’язнів (ВІДЕО, ФОТО)

01 липня 2018 - 16:12
Учасники акції вимагають звільнити Олега Сенцова та інших політичних в‘язнів,

У Києві на Майдані Незалежності проходить акція на підтримку українських політв’язнів Кремля та, зокрема, Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській колонії. Понад сотня людей вимагає звільнити незаконно ув’язнених українців.

Про це Громадському радіо повідомила учасниця акції Тетяна Косянчук.

«Вимагаємо від офіційних органів іноземних держав по всьому світу реально тиснути на кремль та домогтись звільнення Олега Сенцова та інших політичних в‘язнів, а не робити стурбований вигляд та торгувати правами і свободами людей в обмін на власні політичні інтереси», — ідеться у заяві організаторів.

Учасники акції тримають плакати з написами #FreeSentsov та «Звільніть заручників Кремля».

На великому банері розмістили фотографії політв’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Організатори акції планують влаштувати пробіг на підтримку політв’язнів.

Акція на підтримку Сенцова та інших в’язнів проходить у Грузії, Литві, Польщі, Чехії, Нідерландах, Австрії, Китаї, Новій Зеландії.

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує 49-ий день у колонії «Білий ведмідь» у Росії. Він вимагає звільнити українських політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+