Слухати

До українців, які «застрягли» в Тунісі, прибули дипломати (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

До українців, які «застрягли» в Тунісі, прибули дипломати (ФОТО)

02 липня 2018 - 15:42
Дипломати обіцяють координувати відправку українців, поки останній пасажир не полетить додому

До аеропорту у місті Монастір прибули українські дипломати в Тунісі для координації відправки громадян до України. Про це повідомляє українське посольство в Тунісі.

На місці перебувають консульський співробітник Посольства та Почесний консул України в міста Суса.

«Перший літак зі 172 пасажирами на борту відлетів з Тунісу о 13.20 за київським часом, його прибуття в а/п Жуляни планується орієнтовно о 17.00. Всього 2-3 липня ц.р. заплановано здійснити 5 рейсів», — повідомляє посольство.

У відомстві запевняють, що в результаті домовленостей з туристичними агенствами вдалося досягти того, що жоден з українських туристів не ночував на вулиці.

36 465 245_1 035 067 393 307 499_2 719 693 812 904 493 056_n.jpg

Фото: посольство України в Тунісі
Українські дипломати в Тунісі
Фото: посольство України в Тунісі

«Туроператор «Оазис» запевнив Посольство, що туристам, які продовжили проживання в готелях за власний рахунок, у разі звернення до компанії та пред’явлення відповідних рахунків з готелів буде компенсовано згадані витрати. Туристична компанія також готова розглянути всі інші претензії українських туристів щодо якості наданих/не наданих послуг у відповідності до укладених угод», — інформує посольство в Тунісі.

У відомстві наголошують, що українські дипломати перебуватимуть у місті Монастір до того часу, поки останній з 860 туристів не відлетить в Україну. 

Водночас у авіакомпанії «Браво» заявили, що рейси не здійснювались вчасно через невиконання фінансових зобов’язань туроператором «Оазис» перед авіакомпанією.

«Ми вимушені були вносити зміни до розкладу польотів. Дані зміни вкрай негативно вплинули на операційну діяльність авіакомпанії в цілому, що призвело до затримок низки авіарейсів. Повідомляємо, що рейси, які були заплановані на 30.06 та 01.07 виконані в повному обсязі», — заявили у компанії.

Нагадаємо, із Тунісу вилетів перший літак з українськими туристами

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+