Слухати

Львів, Ніжин, Житомир: Путін присвоїв частинам російської армії назви українських міст / Новини на Громадському радіо

Львів, Ніжин, Житомир: Путін присвоїв частинам російської армії назви українських міст

02 липня 2018 - 12:00
Дивізіям армії Росії присвоєні імена Львова, Ніжина, Житомира

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про присвоєння почесних найменувань кільком частинам російської армії. Відповідні документи опубліковані на офіційному порталі юридичної інформації, інформує РБК.

В документах зазначається, що почесні найменування присвоюються різними частинами «з метою збереження слави військових історичних традицій, виховання військовослужбовців у дусі відданості Вітчизні та вірності військовому обов’язку».

Укази підписані Путіним 30 червня 2018 року і вже вступили в силу. Таким чином, 6-й танковий полк російської армії отримав почесне найменування «Гвардійський Львівський», 68-й танковий полк — «Гвардійський Житомирсько-Берлінський», 163-й танковий полк — «Гвардійський Ніжинський».

Крім того, ще один полк був названий на честь польськогої столиці Варшави — 381 артилерійський полк називатиметься почесно «Гвардійський Варшавський».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+