Слухати

РФ озвучує претензії на землі інших народів, присвоюючи назви міст військовим частинам, - Муженко

02 липня 2018 - 22:47
Путін присвоїв військовим частинам РФ назви міст Львова, Житомира, Ніжина, Берліна та Варшави
РФ озвучує претензії на землі інших народів, присвоюючи назви міст військовим частинам, - Муженко / Новини на Громадському радіо

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко заявив, що присвоєння президентом Росії Володимиром Путіним частинам російської армії назв українських міст свідчить про озвучування претензій на землі інших народів.

Про це Муженко написав у Facebook.

«Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення. Це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятись на Донбасі та Кримі. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України», — заявив Муженко.

Він додав, що українська армія має власні військово-історичні традиції.

Муженко назвав присвоєння військовим частинам РФ назви міст Львова, Житомира, Ніжина, Берліна та Варшави «традицією красти чужу історію та славу».

«Традиції сучасної російської армії – це дивна суміш російсько-імперських і радянських міфів. Для Збройних Сил України усвідомленням цього став 2014-й, коли кожний з нас зробив свій вибір», — зазначив начальник Генштабу.

Нагадаємо, 30 червня президент Росії Володимир Путін підписав указ про присвоєння почесних найменувань кільком частинам російської армії.

6-й танковий полк російської армії отримав почесне найменування «Гвардійський Львівський», 68-й танковий полк — «Гвардійський Житомирсько-Берлінський», 163-й танковий полк — «Гвардійський Ніжинський». Крім того, ще один полк був названий на честь польськогої столиці Варшави — 381 артилерійський полк називатиметься почесно «Гвардійський Варшавський».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+