Слухати

США починають масштабну кампанію проти Ірану, - Держдеп  / Новини на Громадському радіо

США починають масштабну кампанію проти Ірану, - Держдеп

02 липня 2018 - 20:45
"Перша частина" американських санкцій щодо Тегерана буде відновлена 6 серпня

США розгортають кампанію максимального економічного і дипломатичного тиску на Іран. Про це заявив директор відділу політичного планування Держдепартаменту Браян Хук.

За його словами, «перша частина» американських санкцій щодо Ірану буде відновлена 6 серпня. Ці обмежувальні заходи охоплять автомобілебудівний сектор Ірану і купівлю-продаж золота «та інших ключових металів».

4 листопада набуде чинності друга частина санкцій. Ці санкції стосуватимуться енергетичної галузі Ірану, угод, які стосуються нафти, а також транзакцій з центральним банком Ірану.

Браян Хук додав, що Держдепартамент і американське міністерство фінансів створили «спільні команди» посадовців високого рангу з цих відомств, Вони вирушають у різні країни, щоб переконати їх владу приєднатися до Вашингтону у здійсненні максимального тиску на Тегеран.

За словами Хука, такі відрядження почалися ще 4 червня. Американські посадовці вже здійснили візити до 13 держав «в Європі і Східній Азії», пояснив Хук.

Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон виходить із іранської ядерної угоди 2015 року. 

Після цього Іран пообіцяв відновити ядерну програму, якщо Європа не виконає його вимоги. Єврокомісія вжила заходів для захисту від санкцій США європейських компаній, що інвестують в Іран.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+