Слухати

«Суд» у Криму винесе вирок Балуху 5 липня, прокурор просить 6 років колонії (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Суд» у Криму винесе вирок Балуху 5 липня, прокурор просить 6 років колонії (ФОТО)

02 липня 2018 - 18:00
Володимир Балух виступив перед судом з останнім словом

Підконтрольний РФ Роздольненській районий «суд» Криму призначив винесення вироку українському активісту Володимиру Балуху на 5 липня.

Про це передає кореспондент Громадського радіо.

Сьогодні в Роздольненському «райсуді» закінчились судові дебати у другій карній справі щодо Володимира Балуха, за якою він звинувачується в дезорганізації роботи ізолятора тимчасового утримання.

Сторона «держзвинувачення» попросила у цій справі для активіста покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі колонії загального режиму або 6 років позбавлення волі за сукупністю звинувачень у двох справах та 10 тисяч гривень штрафу.

Також Володимир Балух виступив перед судом з останнім словом.

20 180 701 164 317_img_0778.jpg

Громадське радіо
Ольга Діндзе
Громадське радіо

Адвокатка Володимира Балуха Ольга Дзіндзе вважає таке прохання звинувачення занадто жорстким.

«Я вважаю таке покарання непропорційно великим до звинувачень, як показує практика за такими епізодам зазвичай призначають від чотирьох до шести місяців позбавлення волі», — зазначила Дзіндзе.

На засіданні також був присутній архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

«Сьогодні в його останньому слові ми бачили його незламну стать, ми бачили його дух, ми бачили його віру. Він подякував всім. І він вважає що цей процес об’єднав навколо його імені багато благородних людей. І цей процес, і його ім’я укріплюють віру і єдність в Україні», — зазначив архієпископ.

20 180 701 164 106_img_0773.jpg

Громадське радіо
Архієпископ Климент
Громадське радіо

Раніше російський суд в Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні зброї. У березні 2018 року термін зменшили до 3 років і 5 місяців. Пізніше на Володимира Балуха також відкрили кримінальну справу за «дезорганізацію роботи ітт».

Володимир Балух 19 березня 2018 року оголосив голодування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+