Слухати

Європейська комісія розпочала процедуру проти Польщі / Новини на Громадському радіо

Європейська комісія розпочала процедуру проти Польщі

02 липня 2018 - 14:22
У влади Польщі є один місяць, щоб відповісти на офіційне повідомлення, заявили в Єврокомісії

Єврокомісія почала процедуру щодо Польщі через закон про Верховний суд. Про це заявив офіційний представник Єврокомісії Марґарітіс Схінас.

Відкриття процедури означає, що Єврокомісія в офіційному листі попросила Польщу внести зміни до закону.

За словами Марґарітіса Схінаса, у влади Польщі є один місяць, щоб відповісти на лист.

Як пояснив посадовець, Єврокомісія ухвалила таке рішення у зв’язку з тим, що в переговорах між Брюселем і Варшавою по ситуації з верховенством закону в Польщі немає прогресу.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький минулого тижня заявив, що Польща готова на діалог з Європейською комісією, але не може погодитися з її диктатом. Прем’єр-міністр також виключив можливість внесення змін до закону та подальшого коректування судової реформи.

Нагадаємо, що згідно з польським законом про Верховний суд, який набув чинності 3 квітня, 3 липня на пенсію мають піти судді, яким виповнилося 65 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+