Слухати

Геращенко: Ми чекаємо офіційних вибачень від Москалькової перед Денісовою / Новини на Громадському радіо

Геращенко: Ми чекаємо офіційних вибачень від Москалькової перед Денісовою

03 липня 2018 - 15:39
Перша віце-спікер парламенту Ірина Геращенко вважає, що Москалькова мала «відверто хамську поведінку»

Перша віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, до неї телефонувала пранкер із російської ФСБ, яка представились помічницею омбудсмена РФ Тетяни Москалькової.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Геращенко, додзвонювачка говорила, що із нею «за 5 хвилин» хоче розмовляти омбудсмен Тетяна Москалькова щодо заяви про політв’язнів.

«Я впевнена, що це були фсбшні пранкери, тому передала секретарям , аби ті передали «Москальковій», що я веду сесію й порадила через секретарів  Москальковій» спілкуватися з візаві, українською обмудвумен», — пише Геращенко.

Водночас перша віце-спікерка заявила, що вони очікують від Москалькової «офіційних вибачень перед її колегою пані Денисовою за відверто хамську поведінку».

На думку Геращенко, поведінка Москалької «не гідна інституту обмудсмена, коли її джип ледь не збив пані Людмилу».

«Тому, панове пранкери чи секретарки Кіри, передайте пані Москальковій, що їй варто якнайшвидше вибачитися перед української обмудвумен», — заявила Геращенко.

Також Ірина Геращенко зазначила, що Україна чекає офіційної реакції Російської Федерації щодо української ініціативи передати 23 злочинців, чи підозрюваних в злочинах, задля звільнення українців. 

Нагадаємо, під час візиту до Російської Федерації українську упопвноважену з прав людини Людмилу Денісову не впустили до жодного з українських в’язнів. Також в Україні до російських в’язнів не впустили уповноважену РФ Тетяну Москалькову.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+