Слухати

Мати політв’язня Раїме Примова, яка голодує, потрапила до лікарні

03 липня 2018 - 15:09
Жінку доставили каретою «швидкої допомоги» з дуже низьким тиском
Мати політв’язня Раїме Примова, яка голодує, потрапила до лікарні  / Новини на Громадському радіо

Мати кримського політв’язня Нурі Примова Раїме Примова, яка 20 червня оголосила голодування з вимогою звільнити її сина, потрапила в лікарню.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

«Її доставили каретою «Швидкої допомоги» в Першу міську лікарню імені М.І. Пирогова, м Севастополь з дуже низьким тиском», — повідомляє КПГ.

За інформацією родичів, у Раїми Примової інвалідність 2-ї групи. У жінки тільки одна нирка, також у неї діагностували захворювання печінки.

20 червня Раїме Примова оголосила голодування — пила тільки воду. Жінка написала заяву в Управління ФСБ Росії по Криму з вимогою обміняти її сина. У ФСБ відповіли, що на звернення Примова нададуть відповідь протягом місяця.

За 10 днів голодування Примова схудла на 3 кілограми. Після початку голодування під час огляду лікар-терапевт наполягав на припинення такої форми протесту матері через серйозний ризик для її здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+