Слухати

Німецька екологічна організація подала скаргу на будівництво Nord Stream 2 / Новини на Громадському радіо

Німецька екологічна організація подала скаргу на будівництво Nord Stream 2

03 липня 2018 - 17:24
Організація Naturschutzbund Deutschland (NABU) вимагає негайного замороження будівництва німецького відрізка газопроводу

Німецька екологічна організація Naturschutzbund Deutschland (NABU) подала конституційну скаргу подала скаргу до Федерального конституційного суду в Карлсруе у зв’язку з будівництвом німецького відрізка газопроводу «Північний потік» (Nord Stream 2). Раніше Вищий адміністративний суд Грейфсвальда відхилив аналогічну заяву. Про це повідомляє Польське радіо.

«Рішення адміністративного суду в Грейфсвальді є скандальним і, на наш погляд, порушує конституцію, яка гарантує право на справедливий судовий розгляд» – сказав Кім Детлофф з німецького екологічного об’єднання Nabu.

Читайте також: У США Парубій закликав запровадити санкції проти компаній, які будують «Північний потік-2»

Через це організація відмовилася від провадження в адміністративному суді та подала конституційну скаргу. NABU вимагає негайно заморозити будівництво німецького відрізка газопроводу.

Читайте також: «Північний потік – 2» вплине на подальшу долю ЄС та НАТО, — Михайло Басараб

Нагадаємо, 31 січня Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила будівництво. Фінляндія та Швеція згодом також дозволили будівництво цього газопроводу у своїх економічних зонах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+