Слухати

Павлу Грибу не передають листи і не дають ліків, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Павлу Грибу не передають листи і не дають ліків, - адвокат

03 липня 2018 - 19:33
Павло скаржиться на спеку в камері і постійний головний біль

За весь час свого перебування в російських СІЗО український політв’язень Павло Гриб не отримав жодного листа. Йому також не надають ліків, попри сильний головний біль. Про це Громадському радіо розповіла адвокат Павла Марина Дубровіна, яка сьогодні відвідала свого підзахисного в СІЗО.

«Він почувається не дуже добре, у нього висипання на обличчі, він виснажений. Людина замучена спекою. Жодних таблеток йому не дають, хоча він каже, що у нього весь час болить голова», — роповіла Марина Дубровіна.

Вона також додала, що за весь час перебування в СІЗО Павлові не передали жодного листа від рідних близьких чи друзів. 

«Єдине, що у нього є — в камері стоїть телевізор, він може хіба що дивтися російські телеканали», — зазначила Марина Дубровіна.

Нагадаємо, сьогодні російський суд залишив Павла Гриба під вартою до 20 грудня. 9 липня має відбутися попереднє слухання в закритому режимі.

Нагадаємо, Павла Гриба затримали в Мінську 24 серпня минулого року. Він поїхав туди на зустріч з дівчиною. Після затримання Павло зник, і лише 7 вересня знайшовся в СІЗО Краснодару. ФСБ висунуло йому звинувачення у підготовці теракту. Павлу Грибу 20 років, у нього вроджена хвороба — портальна гіпертензія. Українських лікарів до Павла не допускають. 

Раніше Держфінмоніторинг РФ заблокував рахунок Павла, через що він не може самостійно купити медикаменти чи продукти. Про причини блокування батькові політв’язня Ігореві Грибу нічого не пояснили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+