Слухати

Рада заборонила розміщувати рекламу на ліхтарях та опорах транспортних мереж / Новини на Громадському радіо

Рада заборонила розміщувати рекламу на ліхтарях та опорах транспортних мереж

03 липня 2018 - 18:08
За відповідний законопроект депутати проголосували з другого разу

Верховна Рада з другого разу ухвалила законопроект №3454, що стосується правил розміщення реклами. Трансляцію вів офіційний канал «Рада».

Згідно з ним, розміщувати рекламні повідомлення забороняється на підтримуючих, опорних та інших елементах транспортної контактної мережі, а також на ліхтарях.

«Законопроект спрямований в першу чергу на забезпечення безпеки, оскільки йдеться про заборону розміщувати рекламні конструкції на опорах транспортних мереж», — повідомила голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+