Слухати

Рішення про моє навчання у Стенфорді Кабмін має прийняти окремо, - Наталія Микольська

03 липня 2018 - 22:36
Вона зазначає, що очільники уряди підтримували її бажання пройти навчання за програмою The Ukrainian Emerging Leaders Program
Рішення про моє навчання у Стенфорді Кабмін має прийняти окремо, - Наталія Микольська / Новини на Громадському радіо

Рішення про можливість виїзду заступниці міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської на навчання до Стендфорського університету має прийняти Кабмін. Про це Наталія Микольська розповіла в ефірі Громадського радіо.

«Будь-яке рішення, яке стосується заступника міністра України, приймається колективно Кабінетом міністрів. Але я можу сказати, що перший віце-прем’єр-міністр і прем’єр-міністр України підтримували мене на всьому етапі проходження конкурсу», — пояснила Наталія.

Вона додала, що відбір на навчання проходив у три етапи.

«The Ukrainian Emerging Leaders Program — це програма, яка започаткована Школою з демократії та верховенства права у Стендфорському університеті минулого року. Вона спеціально призначена для нових лідерів з України — щороку обирають трьох представників. Відбір проходив у три етапи, з України було подано 668 заявок. Спершу кандидати подають аплікаційну форму, після цього на другому етапі треба підгоутвати рекомендаційні листи, опис проекту, відео-презентацію. Третій етап — це особиста співбесіда», — розповіла Наталія Микольська.

Крім неї, відбір пройшли Іван Примаченко, засновник освітньої платформи Prometheus, та Олександра Устінова з Центру протидії корупції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+