Слухати

В Криму «суд» відхилив скаргу адвоката щодо порушень під час обшуку у Мемедемінова

03 липня 2018 - 16:30
Це було друге засідання по цій справі, оскільки на першому засіданні співробітники ФСБ в окупованому Криму не надали всіх документів
В Криму «суд» відхилив скаргу адвоката щодо порушень під час обшуку у Мемедемінова / Новини на Громадському радіо

Підконтрольний РФ Київській районний суд Сімферополя відхилив апеляційну скаргу на дії спрівробітників ФСБ під час обшуку у Нарімана Мемедемінова. Це було друге засідання по цій справі, оскільки на першому засіданні співробітники ФСБ не надали всіх документів.

«У підсумку - суддя відмовив у моїй скарзі, вказавши що частина порушень не є такими, які розглядають в рамках 125 статті, а саме те, що до Нарімана застосували насильство, зіпсували майно, вживали до нього нецензурну лайку і те, що психологічно тиснули на дружину Мемедемінова. На думку суду, це все не стосується того, що розглядається в скарзі в рамках статті 125 КПК»,  - сказав його адвокат Едем Семедляєв.

Адвокат зазначив, що його підзахисний зараз у психіатричній лікарні. Він має пройти психіатричну експертизу. Потрапити до нього напередодні не вдалося, тому адвокат поки що не володіє інформацією про стан здоров’я Мемедімінова.

Кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова затримали 22 березня 2018 року. Російська влада Криму звинувачує його за статтею 205 Карного кодексу РФ (заклики до терористичної діяльності через інтернет). Мемедемінову загрожує до 7 років ув’язнення

Кореспондент з Криму, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+