Слухати

У РФ до арештованого за «шпигунство» та «контрабанду» українського адвоката не впускають захист, - НААУ / Новини на Громадському радіо

У РФ до арештованого за «шпигунство» та «контрабанду» українського адвоката не впускають захист, - НААУ

03 липня 2018 - 12:04
Національна асоціація адвокатів України звернулась в РФ щодо допуску захисту українця

Національна асоціація адвокатів України заявляє, що ФСБ Росії не допускає захист до обвинувачуваного в «шпигунстві» та «контрабанді» українського адвоката Ігоря Кіяшка.

Таку заяву опублікувала НААУ 3 липня.

«19 червня 2018 року для здійснення захисту Ігор Кіяшко уклав договір про правову допомогу з адвокатом Євгеном Губіним. Проте, слідчі УФСБ по Нижегородській області не допускають адвоката до здійснення захисту, а слідчі дії з громадянином України проводили у присутності адвоката за призначенням, від послуг якого Кіяшко відмовився», – заявляють в асоціації адвокатів.

Губін звернувся до голови представництва НААУ в Росії Іллі Новікова і повідомив, що до цього часу не може отримати доступу до документів у цій справі і встановити контакти зі слідчим.

Читайте також: Справа Ігоря Кіяшка: що відомо про нового затриманого в Росії українця

На думку Губіна, заступник начальника слідчого відділу УФСБ умисно вчиняє всі дії для того, щоб не допустити адвоката до здійснення захисту громадянина України у цій справі.

«НААУ як єдина професійна організація адвокатів України докладатиме всіх зусиль для забезпечення дотримання прав та гарантій українського адвоката у рамках кримінального провадження у Росії та його захисту від несправедливих звинувачень», – наголошується в заяві.

Наразі голова НААУ Лідія Ізовітова направила до Федеральної палати адвокатів Російської Федерації звернення щодо необхідності усунути порушення прав захисника Губіна та забезпечити здійснення ним адвокатської діяльності без перешкод з боку правоохоронних органів.

У Російській Федерації 10 квітня заарештували українського адвоката, майора у відставці Ігоря Кіяшко за нібито «контрабанду» та «шпигунство». За словами адвоката, Кіяшко визнає вину в «контрабанді», однак заперечує «шпигунство».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+