Слухати

Україна та Сербія підписали угоду про збільшення безвізового перебування громадян / Новини на Громадському радіо

Україна та Сербія підписали угоду про збільшення безвізового перебування громадян

03 липня 2018 - 14:52
Українці зможуть без віз перебувати на території Сербії до 90 днів

Кабінет Міністри України та урядом Республіки Сербія підписали угоду про збільшення безвізового перебування громадян від 30 до 90 днів.

Угода була підписана в результаті переговорів президентів обох країн, інформує прес-служба Петра Порошенка.

«Головною метою Угоди є подальше спрощення поїздок громадян обох держав, що сприятиме розвитку туризму, інтенсифікації контактів в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах», — йдеться у повідомленні.

Угода передбачає збільшення терміну безвізового перебування громадян з 30 до 90 днів протягом 180 днів.

«Угода укладається на невизначений термін і набирає чинності на 30 день з дати отримання останнього повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності», — йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+