Слухати

В анексованому Криму «суд» завершив слідство у справі українця Панова / Новини на Громадському радіо

В анексованому Криму «суд» завершив слідство у справі українця Панова

03 липня 2018 - 13:40
Сьогодні допитали психолога та лінгвіста. Психолог дав позитивну характеристику українцю

Так званий Верховний суд Криму закінчив судове слідство стосовно українця Євгена Панова. Дебати сторін, на яких прокурор запросить покарання для Євгена, призначені на 9 липня на 10 годину, повідомляє кореспондент Громадського радіо.

У справі сьогодні допитали психолога та лінгвіста. Психолог позитивно охарактеризував Євгена. Він зазначив, що у Панова немає будь-яких кримінальних нахилів. А, за словами лінгвіста, голос на записі однієї з розмов, наявних в матеріалах справи, можливо, належить Панову.

Нагадаємо, Євген Панов — житель Запорізької області. ФСБ Криму звинувачує його у підготовці диверсії, незаконному придбанні, передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні зброї. Його називають організатором терористичного акту, який нібито упередили ФСБ  в Криму.

Російські спецслужби стверджують, що в ніч на 7 серпня 2016 року, в районі міста Армянськ була нібито виявлена ​​група диверсантів, при затриманні якої загинув співробітник ФСБ.

Сам Панов стверджує, що його викрали співробітники ФСБ на нейтральній території пропускного пункту «Чонгар»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+