Слухати

В харківському метро чоловік розлив ртуть, - ДержСНС

03 липня 2018 - 23:03
Чоловік розповів, що колбу він знайшов та збирався здати до лабораторії
В харківському метро чоловік розлив ртуть, - ДержСНС / Новини на Громадському радіо

В підземному переході на станції метро «Перемога» у Харкові чоловік розбив колбу з невідомою речовиною. Помічник начальника Головного управління ДержСНС в Харківській області Ігор Лупандін повідомив Громадському радіо, що рятувальників на місце події викликав сам чоловік:

«Він сказав, що виявив прозору ємність, схоже, що там знаходилася ртуть і він ніс її здати до лабораторії. Попередньо кількість ртуті – до 20 грамів. Туди були направлені наші підрозділи хіміків — дозиметристів, також ще одне відділення на екоцистерні. За сорок хвилин було повністю ліквідовано забруднення навколишньої середи та повітря в даному зачиненому приміщенню. За медичною допомогою ніхто не звертався», — розповів Лупандін.

Також він зазначив, що під час події біля входу, де було розлито речовину, чергували правоохоронці та пускали людей через інший вхід.

Наразі з чоловіком спілкуються поліцейські. Втім, коментарів чи заяв співробітники відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області не оприлюднили ані на офіційному сайті, ані на сторінці в Фейсбук. Наразі станція метро працює в штатному режимі.

Софія Мітіна, Харків, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+