Слухати

В окупованому Криму продали українські санаторії, серед них — палац Дюльбер / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму продали українські санаторії, серед них — палац Дюльбер

03 липня 2018 - 23:05
Палац Дюльбер є також санаторієм апарату Верховної Ради

Окупаційна влада Криму продала акції українських санаторіїв «Місхор», «Дюльбер» і «Ай-Петрі» за 1,5 мільярда рублів. Це — близько 620 мільйонів гривень. Повідомлення про це розміщено на сайті  російського Міністерства майнових і земельних відносин Криму.

Переможцем в аукціонах стало ТОВ «Керуюча компанія інфраструктурних проектів». Російська влада вирішила продати санаторії через те, що «високий рівень їхнього зносу потребує значних інвестицій».

Раніше санаторії перебували у державній власності.

Палац Дюльбер є також санаторієм апарату Верховної Ради України. Він побудований наприкінці 19 століття і є однією із пам’яток Південного берега Криму.

Будівля спроектована у східному стилі. Навколо палацу на кількох терасах розбито парк, що простягається до моря, є також мініатюрний ботанічний сад.

imgp1420.jpg

ukrainaincognita.com
Палац Дюльбер
ukrainaincognita.com

imgp1425.jpg

ukrainaincognita.com
Палац Дюльбер
ukrainaincognita.com

Продаж цих закладів погодив восени 2017 року підконтрольний Кремлю «парламент Криму». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+