Слухати

Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за контрабанду лісу / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за контрабанду лісу

03 липня 2018 - 16:17
За незаконну вирубку каратимуть штрафами, за контрабанду — позбавленням волі від 3 до 5 років

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». За нього проголосували 234 депутати.

У документі передбачено, що обсяг внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів не повинен перевищувати 25 мільйонів кубічних метрів на рік. Відтепер незаконна вирубка і пошкодження дерев або чагарників тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 15 до 30, а на посадових осіб — від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

За контрабанду лісу загрожує кримінальна відповідальність із позбавленням волі від 3 до 5 років.

Закон набуде чинності з 1 січня 2019 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+