Слухати

220 мільйонів гривень гірникам — шахтарська профспілка повідомляє про перерозподіл коштів / Новини на Громадському радіо

220 мільйонів гривень гірникам — шахтарська профспілка повідомляє про перерозподіл коштів

04 липня 2018 - 10:02
За словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця заборгованість гірникам держшахт складає понад мільярд

Міністерство фінансів перерозподілило кошти на виплату заробітних плат українським шахтарям. Таким чином гірникам частково покриють заборгованість, виплативши загалом 220 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у фейсбуці.

Він пояснив, що про перерозподіл коштів йому повідомила виконувачка обов’язків міністерки фінансів Оксана Маркарова.

«Ці кошти, в такий ситуації — це далеко не маленькі гроші. Сьогодні заборгованість по зарплаті гірникам державних шахт складає вже більше 1 млрд гривень. Що ж далі? А далі шахтарі будуть виборювати своє право на гідні умови праці та прийняття законопроекту 8362, а це виділення ще 2,8 млрд на модернізацію шахт», — написав він.

Читайте також: У Львівській області шахтарі перекривали дорогу та мітингували біля облдержадміністрації

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+