Слухати

Гендиректор «5-го каналу», що був на посаді 18 років, звільнився / Новини на Громадському радіо

Гендиректор «5-го каналу», що був на посаді 18 років, звільнився

04 липня 2018 - 17:53
Іван Адамчук заявляє, що звільнився за власним бажанням

Гендиректор «5-го каналу» Іван Адамчук, що перебував на посаді 18 років, звільнився. Причини звільнення він не повідомляє, пише «Детектор медіа».

«Вчора я звільнився за власним бажанням. На каналі я пропрацював 21 рік. 12 березня 1997 року я запускав його в ефір у Чернівцях. Працював директором телеканалу, першим заступником генерального директора. Генеральним директором я працював з 15 липня 2000 року», – розказав він.

Адамчук звільнився учора, 3 липня. 

За його словами, виконувати обов’язки генерального директора буде шеф-редактор каналу Володимир Мжельський. Сам Мжельський підтвердив це «Детектору медіа». Він поєднуватиме дві посади – шеф редактора та виконувача обов’язків гендиректора «5-го каналу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+