Слухати

Громадське радіо буде мовити із Ужгорода / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо буде мовити із Ужгорода

04 липня 2018 - 12:53
12 та 13 липня Громадське радіо проведе виїзні прямі ефіри в Ужгороді

Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри в Ужгороді 12 та 13 липня з 12:30 до 14:30 (адреса: коворкінг «Smart Point», вул. Швабская 25а).  

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди в Ужгороді. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість. Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.

Зокрема, але не тільки, поговоримо про корупцію в місті, розслідування підпалів спільноти угорської культури Закарпаття, ромську тему, архітектору, культуру та доступність міста для людей із інвалідністю. 

Ефіри проведуть радіоведучі Григорій Пирлік та Вікторія Єрмолаєва. Приєднуйтесь до нас в Ужгороді або слухайте на сайті hromadskeradio.org, буде також доступний відео-стрім із місця події на нашій сторінці у Фейсбук.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+