Слухати

Підозрюваний в організації теракту Рубан є в списках на обмін зі сторони «ДНР», - адвокат / Новини на Громадському радіо

Підозрюваний в організації теракту Рубан є в списках на обмін зі сторони «ДНР», - адвокат

04 липня 2018 - 18:31
За словами адвоката Рибіна, «ДНР» пропонує конкретні прізвища в обмін на Володимира Рубана

Прізвище Володимира Рубана, підозрюваного в організації терактів, є в списках на обмін з боку «ДНР». Про це в ефірі Громадського радіо заявив його адвокат Валентин Рибін

Рибін зазначив, що інформація про бажання Володимира Рубана бути включеним у списки на обмін з боку бойовиків, відома з 12 травня.

«Більше того «ДНР» готові обміняти Рубіна на відповідних людей, — каже Рибін. — Є певна формула обміну, я її озвучував українським прокурорам. Поки що українська сторона не підтримує цю формулу. Тому питання обміну Володі Рубана поки не обговорюється». 

Адвокат зазначає, що «ДНР» вказують конкретні прізвища українців, але українська сторона не проявляє інтерес. Прізвища не розголошує. 

Нагадаємо, Володимира Рубана затримали 8 березня цього року поруч з лінією розмежування на Донбасі на контрольно-пропускному пункті «Майорське». Рубан проходить у тій же справі, що і нардепка Надія Савченко. Прокуратура підозрює їх в організації теракту та замасі на перших осіб держави. 

9 березня київський суд заарештував колишнього очільника центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана на 60 діб без права внесення застави. 4 травня Рубану продовжили арешт на два місяці — до 2 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+