Слухати

Проект фільму про кіномеханіка «Кінопанорами» Валентина виграв 5 тисяч євро у Карлових Варах / Новини на Громадському радіо

Проект фільму про кіномеханіка «Кінопанорами» Валентина виграв 5 тисяч євро у Карлових Варах

04 липня 2018 - 14:33
В індустріальній програмі «Docs in Progress» 53-го Karlovy Vary International Film Festival за перемогу боролися 10 проектів з різних країн світу

Український кінопроект документальної стрічки «Панорама» здобув перемогу в індустріальній програмі «Docs in Progress» 53-го Karlovy Vary International Film Festival. За перемогу боролися 10 проектів, які створювали 32 країни, повідомляє Держкіно

«Панорама», що реалізовується міжнародною командою за підтримки Держкіно України. Творці фільму виграли 5 тисяч євро. Режисер та автор сценарію — Юрій Шилов.

Сюжет:

Головний герой картини — кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в «Кінопанорамі», одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі відбувається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

Окрім проекту фільму, робота над яким триває, в програмі цьогорічного фестивалю представлені три стрічки, створені в Україні: «Донбас» Сергія Лозниці (2018 рік), «Плем’я» Мирослава Слабошпицького (2014 рік) та «Вулкан» Романа Бондарчука (2018 рік).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+