Слухати

БПП відмовляється брати участь в засіданні Ради, поки не приймуть оновлений склад ЦВК  / Новини на Громадському радіо

БПП відмовляється брати участь в засіданні Ради, поки не приймуть оновлений склад ЦВК

05 липня 2018 - 12:54
Про це заявила журналістам Ірина Луценко

Фракція Блок Петра Порошенка відмовляється брати участь у пленарнему засіданні Верховної Ради до того часу, поки на голосування не винесуть подання президента щодо оновлення складу Центральної виборчої комісії. Про це заявила журналістам заступниця голови фракціїї БПП Ірина Луценко, повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

«Усіма групами і фракціями парламенту на сьогоднішній день були досягнуті домовленості. Підтвердженням цього є те, що всі кандидатури, запропоновані фракціями і групами, були президентом внесені, всі кандидати були узгоджені. Всі консультації були проведені комітетом ВР. Парламент, окремі його фракції, не готові до оновлення ЦВК, а відтак не готові до того, щоб наші виборці мали прави забезпечення чесних виборів на наступних виборах президента і парламенту, які мають відбутися відповідно весною і осінню 2019 року. Тому, виходячи з цієї позиції фракція припиняє роботу сьогодні до додаткових консультацій і вважаємо, що жодний законопроект, який був поставлений сьогодні на голосування, не має права розглядатися, доки не забезпечать право на чесні вибори виборцям», — сказала Луценко.

У БПП згодом додали, що повернуться у залу засідання тільки для голосування за закон про Вищий антикорупційний суд (друге читання).

23 січня президент Петро Порошенко офіційно передав голові Верховної ради Андрію Парубію список 13 кандидатів у члени ЦВК.

Згодом Порошенко вніс подання про призначення нових членів Центрвиборчкому до парламенту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+