Слухати

Європа продовжить економічні санкції проти Росії на півроку / Новини на Громадському радіо

Європа продовжить економічні санкції проти Росії на півроку

05 липня 2018 - 10:43
Євросоюз завершить процедуру щодо санкцій сьогодні, рішення з'явиться у понеділок

Європейський Союз продовжить економічні санкції проти Росії ще на півроку. Про це у своєму твіттері повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Тиха процедура щодо економічних санкцій ЄС проти Росії завершиться сьогодні після 16:00. Після цього санкції будуть продовжені ще на шість місяців. В офіційному журналі рішення з’явиться у понеділок», — написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що лідери ЄС наприкінці червня ухвалили політичне рішення щодо продовження економічних санкцій проти Росії ще на шість місяців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+