Слухати

Майже 3000 дітей з розділених сімей мігрантів: їхніх батьків шукатимуть за ДНК / Новини на Громадському радіо

Майже 3000 дітей з розділених сімей мігрантів: їхніх батьків шукатимуть за ДНК

05 липня 2018 - 20:54
Як пояснив секретар Служби з соціальних питань та питань охорони здоров'я, співставлення батьків з їхніми дітьми за допомогою документів вимагає забагато часу

У США влада розглядає справи майже 3000 дітей-мігрантів, які були розділені з батьками на кордоні. Про це заявив секретар Служби з соціальних питань та питань охорони здоров’я Алекс Азар, передає NBC.

За його словами, деякі діти з цього числа не можуть претендувати на возз’єднання з батьками, оскільки ці сім’ї були розділені не прикордонниками, а вже під час поїздки.

Що стосується решти дітей, то Алекс Азар підкреслив, що інформації, отриманій від них, не завжди можна довіряти.  

Як пояснив секретар Служби з соціальних питань та питань охорони здоров’я, співставлення батьків з їхніми дітьми за допомогою документів вимагає багато часу. Тому для співставлення батьків з їхніми дітьми будуть використовуватися результати ДНК.

Нагадаємо, розділення сімей мігрантів на кордоні зі Сполученими Штатами стало наслідком впровадження політики «нульової терпимості». Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну.

Читайте також: На кордоні з США у мігрантів забирають дітей. Що відбувається та як на це реагує суспільство

20 червня Дональд Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США. Проте політику «нульової терпимості» цей указ не скасовує. 

27 червня Федеральний суд постановив припинити практику розділення сімей мігрантів на кордоні США і Мексики. Також суд ухвалив возз’єднати вже розділені родини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+