Слухати

Міськрада Чернігова виплатить відшкодування мешканцям, які постраждали від зливи / Новини на Громадському радіо

Міськрада Чернігова виплатить відшкодування мешканцям, які постраждали від зливи

05 липня 2018 - 15:45
Виплатити планують по 5 тисяч гривень на одну оселю

Усі мешканці Чернігова, які постраждали від сильної зливи 30 червня, мають отримати відшкодування збитків. Про таке рішення міськради повідомляється на офіційному сайті.

Виплатити планують по 5 тисяч гривень на одну оселю.

Читайте також: «Воду собою закрила»: як Чернігів оговтується від негоди

Допомогу поки що отримають 95 людей, які вже написали заяви. У міськраді зазначають, що ці люди зможуть отримати кошти з наступного понеділка у відділі обліку та звітності.

«Станом на ранок 107 чернігівців звернулися із заявами про те, що їхнє приватне житло постраждало від стихійного лиха та потребує обстеження, 97 домоволодінь вже обстежені комісійно, відповідних актів вручено – 42 і підготовлено — 27. Крім того, про матеріальну допомогу на відшкодування втрат до Чернігівської міської ради письмово звернулося — 80 мешканців», — розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорій Годун.

Уранці 30 червня в Чернігові випала місячна норма опадів. Інтенсивні опади призвели до підтоплення близько 110 приватних домоволодінь та закладів на 40 вулицях міста. Десятки людей евакуювали, трьох із них довелось госпіталізувати.

Раніше заступник мера Чернігова Андрій Черненко повідомляв, що міська влада не зможе компенсувати 100% збитків від негоди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+