Слухати

«Не забувайте інших політв’язнів»: сестра Сенцова вперше відвідала його в колонії / Новини на Громадському радіо

«Не забувайте інших політв'язнів»: сестра Сенцова вперше відвідала його в колонії

05 липня 2018 - 13:57
Наталя Каплан каже, що за час голодування Олег Сенцов втратив 15 кг

Сьогодні, 5 липня, у колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі з Олегом Сенцовим вперше з часу оголошення вироку зустрілася сестра Наталя Каплан. Про це повідомляє Громадське.

«Я була на побаченні з Олегом Сенцовим, проговорили ми з ним дві години. Це було короткострокове побачення, Олег зараз важить 75 кг при зрості 190 см, за час голодування він втратив 15 кг», — розповіла Каплан.

Сенцов просить усіх відвідувати не його, а інших політв’язнів, за яких він бореться.

«Зокрема, він просить Людмилу Денісову, незалежних лікарів, які намагалися до нього приїхати, консулів, владику Климента, щоб вони приїжджали до інших політв’язнів, щоб про них ніхто не забував», — сказала Наталія Каплан.

Каплан каже, що зараз здоров’я Сенцова задовільне, його стан змінюється, аналізи не дуже хороші, але «нічого критичного немає».

«Вчора йому було дуже погано, сьогодні — нормально. На побачення він прийшов сам. Стан погіршується до вечора. Каже, що йому зараз набагато легше. Найважчий період — перші три тижні голодування. Зараз йому ставлять крапельниці. Без них він би вже не вижив. Припиняти голодування не збирається. Сказав, що піде до кінця і вірить в перемогу. Налаштований оптимістично, вірить, що не просто так. І вірить в перемогу».

Сенцов, розповідає сестра, має телевізор, пише, редагує свої старі записи. Просить не відправляти йому книги, їх уже й так дуже багато.

Читайте також: Брехлива пропаганда та жорстка розправа Кремля: повний текст листа політв’язня Балуха 

Нагадаємо, політв’язень Олег Сенцов, засуджений в РФ до 20 років колонії, голодує сьогодні 53 день. Він вимагає звільнення усіх українців-політв’язнів Кремля.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+