Слухати

Олег продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко, - Наталя Каплан / Новини на Громадському радіо

Олег продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко, - Наталя Каплан

05 липня 2018 - 22:12
Наталя Каплан нагадує, що Олег Сенцов просить не акцентувати увагу лише на ньому, а пам’ятати і про інших політв’язнів

Олег Сенцов продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко, і сподівається на звільнення. Про це після зустрічі з братом написала на своїй сторінці у Facebook двоюрідна сестра полтв’язня Наталя Каплан.

«Олег Сенцов живий, він продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко. Він щиро сподівається, що звільнення близько, і не тільки його звільнення. Просить обходитися без маніпуляцій і брехні. Вважає, що потрібно говорити правду і не паритися про наслідки, тільки так можлива перемога. Просить не акцентувати всю на ньому і не робити з нього головного політв’язня, а розподіляти сили на всіх в’язнів», — написала Наталя Каплан.

Вона додала, що Сенцов сильно постарів і схуд.

Читайте також: «Не забувайте інших політв’язнів»: сестра Сенцова вперше відвідала його в колонії

«Говорили багато про що, розлучатися було важко, я розумію, чому він так довго відмовлявся від побачень» — написала Каплан.

 

 

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує 53 день з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. 5 липня уперше з часу оголошення вироку з Олегом в колонії в Лабитнангі зустрілася його сестра Наталя Каплан.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+