Слухати

У США жінка намагалась залізти на статую Свободи на знак протесту проти розділення сімей мігрантів (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У США жінка намагалась залізти на статую Свободи на знак протесту проти розділення сімей мігрантів (ВІДЕО)

05 липня 2018 - 13:05
Правоохоронці затримали жінку. Їй можуть висунути звинувачення у порушенні громадського порядку та втручанні у функції уряду

У США жінка намагалась залізти на статую Свободи на знак протесту проти розділення сімей мігрантів. Про це повідомляє CNN

Правоохоронці намагалися з нею поговорити, однак, жінка відмовилася злазити. За три години вона перетнула основу статуї, час від часу сидячи у складках сукні статуї Свободи.

Правоохоронці з’ясували, що її звати Тереза Патрісія Окума. Вона заявила, що не спуститься, поки «все діти не будуть звільнені», повідомило CNN джерело в нью-йоркському поліцейському управлінні.

В результаті, правоохоронці затримали жінку. Їй можуть висунути звинувачення у порушенні громадського порядку та втручанні у функції уряду. 

Нагадаємо, з квітня на кордоні з США у мігрантів забрали понад 2000 дітей. Цей показник став наслідком впровадження політики «нульової терпимості». Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну. 

27 червня Федеральний суд постановив припинити практику розділення сімей мігрантів на кордоні США і Мексики. Також суд ухвалив возз’єднати вже розділені родини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+