Слухати

Виплатити зарплатню: шахтарі їдуть на зустріч з Гройсманом / Новини на Громадському радіо

Виплатити зарплатню: шахтарі їдуть на зустріч з Гройсманом

05 липня 2018 - 08:41
Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зазначає, що до Києва їдуть шахтарі з усієї країни

35 гірників шахти «Нововолинська» залишаються під землею, частина піднялася нагору (учора мітингували 46 шахтарів). Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Він зазначає, що сьогодні шахтарі з усієї країни їдуть у Київ на зустріч з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Лідери профспілок зустрічатимуть з головою уряду, доки гірники мітингуватимуть під Кабміном.

Один з протестувальників, що залишався під землею і якого госпіталізували учора, 4 липня, станом на сьогодні має ускладнення з мовленням.

Нагадаємо, позавчора гірники першої зміни шахти №10 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися колеги з інших змін. Шахтарі вимагали погасити заборгованість по заробітній платні за квітень, травень, червень. 

Читайте також: У Львівській області шахтарі перекривали дорогу та мітингували біля облдержадміністрації. У той же час представники компанії ДТЕК Громадському радіо зазначили, що компанія виконує зобов’язання перед державними вугільними підприємставами

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+