Слухати

Європарламент відхилив директиву про авторське право в інтернеті / Новини на Громадському радіо

Європарламент відхилив директиву про авторське право в інтернеті

05 липня 2018 - 13:23
За відповідні поправки проголосували 278 депутатів при 318 голосах проти

Європарламент відхилив директиву про авторське право в інтернеті. За відповідні поправки проголосували 278 депутатів при 318 голосах проти; ще 31 депутат утримався.

Про це свідчать результати голосування, оприлюднені членом Європарламенту Джо Вайденхольцером у Twitter. 

Директива передбачала посилення регулювання об’єктів авторського права в інтернеті. Найбільші побоювання у її противників викликали 11 стаття про «податок на посилання» і 13 стаття — про відповідальність онлайн-платформ за контент, що завантажується користувачами.

Раніше на знак протесту проти ухвалення нового законодавства «Вікіпедія» призупинила доступ користувачів до італійської, іспанської, латиської і польської версії порталу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+