Слухати

Журналіст Асєєв, що перебуває в полоні бойовиків «ДНР», оголосив голодування / Новини на Громадському радіо

Журналіст Асєєв, що перебуває в полоні бойовиків «ДНР», оголосив голодування

05 липня 2018 - 14:13
Екс-нардеп Фірсов закликає міжнародні організації звернути увагу на голодування Стаса Асєєва

Український журналіст Стас Асєєв, який вже рік перебуває в полоні бойовиків «ДНР», тиждень тому оголосив голодування, повідомляє колишній народний депутат Єгор Фірсов.

Він додав, що до такого рішення журналіста підштовхнуло погане ставлення:«Стаса тримають в сирому приміщенні, він хворіє, але не отримує необхідних ліків».

«Прошу міжнародні організації звернути увагу на факт голодування і по можливості сприяти якнайшвидшому обміну нашого журналіста і громадянина України», – написав Фірсов.

Нагадаємо, Станіслав Асєєв «знайшовся» у полоні бойовиків «ДНР» у вересні 2017 року, зв’язок з ним втратився ще 2 червня 2017 року. Стас Асєєв писав для «Радіо Свободи», «Української правди», «Дзеркала тижня» під псевдонімом Васін.

Читайте також: СБУ лише через півроку почала цікавитися полоненим Стасом Асєєвим, — Фірсов про затриманого в «ДНР» блогера

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+